S2 Mýdlo Tork, 475 ml, jemné
Značka: TORK
Jemné tekuté mýdlo Tork je ideální pro každodenní použití v toaletách a umývárnách.
S2 Mýdlo Tork, 475 ml, jemné
Značka: TORK
Certifikovaná kvalita
zdravotnického zboží
Doprava zdarma
nad 2500 Kč bez DPH
Individuální přístup
k zákazníkům
Vlastní doprava
osobní doručení
Jemné tekuté mýdlo Tork 475 ml (S2)
Toto jemné tekuté mýdlo Tork je ideální pro každodenní použití v toaletách a umývárnách. Díky své šetrné formuli je vhodné i pro citlivou pokožku. Mýdlo je parfémované a má světle žlutou barvu. Dodává se v lahvi o objemu 475 ml a je určeno pro použití v dávkovačích Tork S2.
Vlastnosti:
-
Jemné k pokožce
-
Parfémované
-
Světle žlutá barva
-
475 ml
-
Pro dávkovače Tork S2
Výhody:
-
Podporuje hygienu rukou
-
Příjemná vůně
-
Šetrné k pokožce
-
Snadné použití
-
Vhodné pro různá prostředí
Objednejte si toto jemné tekuté mýdlo Tork ještě dnes a zajistěte si hygienické a příjemné prostředí pro vaše ruce!
Rozměry:
- výška 17cm, šířka 8,5 cm, hloubka 8,5 cm
- váha cca 0,49 kg
| Kategorie: | Zdravotnické zásobování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 7322540394108 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
W4 Kuchyňské utěrky TORK na čištění, 75 útržků, bílé (47 31 79)
Dodací lhůta: 3–5 dnů
527 Kč bez DPH
637,67 Kč
Měrná cena:
8,50 Kč / 1 ks
Ručníky skládané V Special, bílé, 3750 ks/bal
Skladem
(1 balení)
842,80 Kč bez DPH
1 019,79 Kč
1 089 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
0,27 Kč / 1 ks
Třída rizika: IVDR C
Glukometr GlucoLab + GlucoLab testovací proužky 50 ks
Dodací lhůta: 4–7 dnů
559 Kč bez DPH
626,08 Kč
Podobné produkty
Třídy rizika ZP: I/Is
Rouška operační, sterilní, 2 vrstvá, bez otvoru, více variant
Skladem
(4 balení)
od 665,30 Kč bez DPH
od 745,14 Kč
745,15 Kč
Měrná cena:
od 10,73 Kč / 1 ks
Třídy rizika ZP: I/Is
Cosmopor I.V. 6 x 8 cm – náplast pro fixaci kanyl se savým polštářkem (50 ks/bal)
Skladem
(12 balení)
390 Kč bez DPH
436,80 Kč
Měrná cena:
8,74 Kč / 1 ks
Masážní míček, ježek, tvrdý, 60 mm, modrý transparentní
Dodací lhůta: 3–5 dnů
49,40 Kč bez DPH
59,77 Kč
Třídy rizika ZP: I/Is
Foliodrape® Nelepící dvouvrstvá operační rouška 45 × 75 cm (65 ks/bal)
Skladem
(4 balení)
497,90 Kč bez DPH
557,65 Kč
Třídy rizika ZP: I/Ir
Elektroda končetinová pro dospělé (4 ks/set)
Skladem
(1 sada)
850 Kč bez DPH
1 028,50 Kč
Měrná cena:
257,13 Kč / 1 ks
Masážní míček, ježek, tvrdý, 70 mm, zelený
Dodací lhůta: 3–5 dnů
53,30 Kč bez DPH
64,49 Kč
Třídy rizika ZP: I
Jednorázový ochranný potah na matraci PVC, modrý
Dodací lhůta: 3–5 dnů
268 Kč bez DPH
324,28 Kč
Měrná cena:
32,43 Kč / 1 ks
