QuikRead Go CRP (50 testů/balení)
Upozornění: Produkt je určen výhradně pro zdravotnický personál. Pro nákup je nutné doložit oprávnění (napr. IČO)
Při nákupu tohoto produktu je nutné doložit potvrzení o Vaší zdravotnické odbornosti (IČ, atd). V případě, že toto potvrzení nedoložíte, Vaše objednávka bude stornována. Děkujeme za pochopení.
QuikRead Go CRP (50 testů/balení)
Certifikovaná kvalita
zdravotnického zboží
Doprava zdarma
nad 2500 Kč bez DPH
Individuální přístup
k zákazníkům
Vlastní doprava
osobní doručení
Potřebujete rychle zjistit zánět? QuikRead go CRP vám pomůže!
Už nemusíte čekat na výsledky z laboratoře. QuikRead go CRP je rychlý a jednoduchý test, který během 2 minut určí hladinu CRP (C-reaktivního proteinu) přímo v ordinaci nebo v terénu.
Proč si vybrat QuikRead go CRP?
-
Rychlé výsledky: Do 2 minut víte, jestli má pacient zánět.
-
Spolehlivé a přesné: Kvalita testu je srovnatelná s laboratorními testy.
-
Jednoduché použití: Test zvládne i člověk bez předchozího zaškolení.
-
Automatická korekce: Test bere v potaz i hodnotu hematokritu pacienta.
-
Vše v jednom balení: Sada obsahuje vše pro 50 testů.
Co získáte v balení?
- 50x CRP víčka s reagencií
- 50x předplněné kyvety
- 50x kapiláry
- 50x písty
- Návod k použití
S QuikRead go CRP můžete rychle a efektivně diagnostikovat zánětlivé stavy a zahájit vhodnou léčbu.
| Kategorie: | Zdravotnické zásobování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.45 kg |
-
(167.4 kB)
-
(210.9 kB)
-
Návod k použití (688.7 kB)
-
Technická specifikace (656.6 kB)
-
Kontrolní materiál CRP (577.7 kB)
-
Příbalový leták (3 MB)
-
Prohlášení o shodě (145.1 kB)
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Třída rizika: IVDR B
Třída rizika: IVDR C
Quick CRP PLUS – QuickPlus semikvantitativní vyšetření (20 testů/balení)
Skladem
(2 balení)
od 1 398,50 Kč bez DPH
od 1 566,32 Kč
Třídy rizika ZP: I
Nitrylex BASIC – Nitrilové rukavice bez pudru, modré (100 ks/bal)
Skladem
(7 balení)
110 Kč bez DPH
123,20 Kč
(až –15 %)
QuikRead go iFOBT (50 testů/balení)
Skladem
(1 balení)
3 913 Kč bez DPH
4 382,56 Kč
4 457,60 Kč
(–1 %)
Měrná cena:
87,65 Kč / 1 ks
Sáček na zvratky SicSac (50 ks/bal) – polyetylenový sáček s uzávěrem, odolný proti roztržení
Dodací lhůta: 3–5 dnů
350,70 Kč bez DPH
424,35 Kč
Měrná cena:
8,49 Kč / 1 ks
Třídy rizika ZP: I/Is
Foliodrape® Nelepící dvouvrstvá operační rouška 45 × 75 cm (65 ks/bal)
Skladem
(4 balení)
497,90 Kč bez DPH
557,65 Kč
Podložka na cvičení YOGA, 180 × 60 × 0,5 cm, více barev
Dodací lhůta: 3–5 dnů
655 Kč bez DPH
792,55 Kč
Třídy rizika ZP: I/Is
Rouška operační, sterilní, 2 vrstvá, bez otvoru, více variant
Skladem
(4 balení)
od 665,30 Kč bez DPH
od 745,14 Kč
745,15 Kč
Měrná cena:
od 10,73 Kč / 1 ks
Podobné produkty
Dávkovač mýdla a dezinfekce Tork Elevation, 1 l, bílý, S1
Skladem
(2 ks)
806 Kč bez DPH
975,26 Kč
Třídy rizika ZP: I
Návleky na obuv, 40 × 14 cm, modré (100 ks/bal)
Skladem
(8 balení)
89 Kč bez DPH
107,69 Kč
Měrná cena:
1,08 Kč / 1 ks
Třídy rizika ZP: IIa
Kyslíkové brýle pro dospělé, sterilní, 200 cm
Skladem
(100 ks)
14 Kč bez DPH
15,68 Kč
Třídy rizika ZP: IIa
Bacillol tissues, náhradní náplň
Skladem
(1 balení)
260 Kč bez DPH
291,20 Kč
Měrná cena:
2,91 Kč / 1 ks
Novinka
Třídy rizika ZP: I
dicoSPIKE – aspirační odběrový trn se sterilním PTFE filtrem 0,1 µm, zelený (100 ks/bal)
Skladem
(2 balení)
1 198 Kč bez DPH
1 341,76 Kč
Třída rizika: IVDR B
Diagnostické proužky HexaPHAN (50 ks/bal)
Skladem
(9 balení)
264 Kč bez DPH
295,68 Kč
Měrná cena:
5,91 Kč / 1 ks
Toaletní papír v roli Jumbo Special, 19 cm (12 rolí/bal) (402 297)
Dodací lhůta: 3–5 dnů
851,50 Kč bez DPH
1 030,32 Kč
1 030,34 Kč
Měrná cena:
85,86 Kč / 1 ks
