Sterilní vrapová spojka s dvojitou otočnou spojkou a odsávacím portem, roztažitelná, 15F/22M–22F, 10 cm
Splňuje vysoké nároky na hygienu
Sterilní vrapová spojka s dvojitou otočnou spojkou a odsávacím portem, roztažitelná, 15F/22M–22F, 10 cm
Certifikovaná kvalita
zdravotnického zboží
Doprava zdarma
nad 2500 Kč bez DPH
Individuální přístup
k zákazníkům
Vlastní doprava
osobní doručení
Sterilní vrapová spojka s dvojitou otočnou spojkou a odsávacím portem je navržena pro bezpečné a flexibilní propojení dýchacích a anesteziologických systémů s pacientem.
Hlavní vlastnosti:
-
Roztažitelná konstrukce pro snadné přizpůsobení délky podle klinických potřeb.
-
Dvojitá otočná spojka umožňuje volný pohyb a redukuje napětí v systému.
-
Integrovaný port pro odsávání pro efektivní odstranění sekretů bez přerušení ventilace.
-
Materiál bez latexu a ftalátů – vhodné i pro alergické pacienty.
-
Sterilní provedení vhodné pro intenzivní péči, anestezii i akutní medicínu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Třídy rizika ZP: IIa
Filtr bakteriální a virový (1ks)
Skladem
(50 ks)
32 Kč bez DPH
35,84 Kč
Měrná cena:
35,84 Kč / 1 ks
Třídy rizika ZP: IIa
Chirurgické rukavice Sempermed® Supreme – sterilní, latexové, nepudrované (50ks/bal)
Dodací lhůta: 3–5 dnů
1 069 Kč bez DPH
1 197,28 Kč
Třídy rizika ZP: IIa
Ventilační okruh roztažitelný, velikost 60, s pevnými spojkami
Skladem
(19 ks)
115 Kč bez DPH
128,80 Kč
Třídy rizika ZP: IIa
Laryngeální maska PVC, sterilní – různé velikosti
Skladem
(>100 ks)
95 Kč bez DPH
106,40 Kč
+ další
Třídy rizika ZP: IIa
Vak dýchací 3 L – bez latexu, opakovaně použitelný
Skladem
(2 ks)
140 Kč bez DPH
156,80 Kč
Třídy rizika ZP: IIa
Kyslíková maska pro dospělé – jednorázová, s hadičkou (1 ks)
Skladem
(70 ks)
26 Kč bez DPH
29,12 Kč
Podobné produkty
Třídy rizika ZP: I/Ir
Elektroda končetinová pro dospělé (4 ks/set)
Skladem
(1 sada)
850 Kč bez DPH
1 028,50 Kč
Měrná cena:
257,13 Kč / 1 ks
Masážní míček, ježek, tvrdý, 90 mm, červený
Dodací lhůta: 3–5 dnů
84,50 Kč bez DPH
102,25 Kč
H5 Ručníky skládané Tork, bílé, 4920 ks, (100585)
Skladem
(1 balení)
1 879,70 Kč bez DPH
2 274,44 Kč
2 274,47 Kč
Měrná cena:
0,46 Kč / 1 ks
Třídy rizika ZP: I
Operační rukavice TOP GLOVE – latexové, bez pudru, sterilní (1 pár)
Skladem
(55 pár)
11,70 Kč bez DPH
13,10 Kč
QuikRead Go CRP (50 testů/balení)
Skladem
(5 balení)
4 975 Kč bez DPH
5 572 Kč
5 695,20 Kč
(–2 %)
Měrná cena:
111,44 Kč / 1 ks
Třídy rizika ZP: I
OMRON Intelli manžeta HEM-FL31 (22–42 cm)
Skladem
(1 ks)
932,10 Kč bez DPH
1 127,84 Kč
Třída rizika: IVDR B
Diagnostické proužky HexaPHAN (50 ks/bal)
Skladem
(9 balení)
264 Kč bez DPH
295,68 Kč
Měrná cena:
5,91 Kč / 1 ks
